Ned. Geref. Gemeente Parys-Wes

 

Wat 'n lieflike dag! Mag ons Skepper se liefde jou soos sonskyn omvou.  Mag Sy genade oor jou drup soos die moredou.  Mag Sy vreugde jou hart vul met 'n melodie.  Mag Sy kosbare bloed jou lewe omsirkel.  Mag God voor jou uitloop en al jou paaie gelyk maak!  Geluk met jou verjaarsdag en mag dit 'n mooi geseende dag wees.  Jy is SPESIAAL!

 

 

 

 30 Nov Morne Keyser 0723717903
  Tiana Landman  
  Theuns Otto 0636970810
 3 Des Ane Aucamp 0826015452 
  Ronel Faber 0829662964
  Marie Meyer 0834035299
  Susan Myburgh 0828965526
  Tertia Pretorius 0832877470
 5 Des Jean Grimbeek 0827728677
 6 Des Arno Sadie 0839425735
 7 Des Barries Badenhorst 071911608
  Elmarie Pretorius 0825535263
  Johlene v Litzenborgh 0837040202
 9 Des Luan Aucamp 0842193733
  Jacques v Huyssteen  
 10 Des Henk Prinsloo 0825578584
 11 Des Mariaan Meintjies 0727589878
 12 Des Joey Cronje 83jr 0835426368
  Dries Deyzel 0568113700
  Maureen Geyser 0761309830
  Frikkie Kruger 0834127431
  Dawie Smit 82jr 0762607615
  Esme Uys 0827227186